Uroczystość I Komunii Św.

09-05-2019, 16:36

W dniu 5maja br. uczniowie klasy trzeciej przyjęli swoją pierwszą Komunię Św. Niewielka grupa bo tylko dwadzieścia dzieci przeżywało swoje pierwsze spotkanie z P. Jezusem ukrytym w eucharystycznym chlebie. Życzymy tym młodym przyjaciołom Chrystusa, aby ich miłość do Stwórcy zawsze wzrastała, aby nie wstydzili się na co dzień chodzić Jego drogami. Niech w tym trudzie dzielnie wspierają ich rodzice swoim dobrym przykładem, bo jak wiadomo on zawsze najmocniej przemawia. Wraz z ks. proboszczem dziękujemy wszystkim rodzicom za dobrą współpracę oraz wychowawczyni klasy p. Sylwii Nikiel.