XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021

Dziś przypada 11 niedziela zwykła. Patrząc na Jezusowe przypowieści widzimy, że nie wszystko przynosi w nas owoc od razu, czasem musi długo dojrzewać. Mimo, iż Bóg oddaje się nam w pełni swojej miłości, często nie potrafimy przyjąć tego daru. Otwórzmy nasze umysły i serca na to, czym Bóg chce nas obdarowywać.

1. Liturgiczne obchody tygodnia:

a) poniedziałek, 14 czerwca – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

b) czwartek, 17 czerwca – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

c) piątek, 18 czerwca – modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji III piątku miesiąca.

2. W przyszłą niedzielę przypada III niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na dalszy remont naszego kościoła. Przy tej okazji dziękujemy za wszystkie ofiary przekazywane na ten cel.

3. Oaza Dzieci Bożych i Młodzieży zaprasza dziś na kiermasz domowych wypieków. Składane ofiary przyczynią się do organizacji wyjazdów kolonijnych. Zachęcamy do nabywania.

4. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w procesjach w czasie oktawy Bożego Ciała. Dzieciom komunijnym i sypiącym kwiaty oraz młodzieży opiekującej się dziećmi, służbie liturgicznej, niosącym baldachim, feretrony, świece, obrazy i sztandary.

5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane są w naszym kościele w tygodniu o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i 15.45 nabożeństwo i potem Msza św..

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.